Футбольний матч між командами "Зоря-Ворскла" закінчився расистським скандалом

30 лип. 2020,
автор: Дружко Яна
ru.dreamstime.com

Футбольний матч під Полтавою між командами "Зоря-Ворскла", до складу якої входили місцеві спортсмени-ветерани та "Молоді Зірки", зібраної з африканських студентів, закінчився расистським скандалом в першому таймі (з рахунком 1:0 на користь приймаючої команди), після чого тренер гостей Майкл Алозіє повів своїх гравців з поля.

Сама гра, яка відбулася у вівторок, 28 червня, в Крутому Березі на стадіоні "Лтава" супроводжувалася емоційними висловлюваннями, агресивними вигуками, образами і суперечками між гравцями обох команд через дрібних фолів. Фінал матчу настала вже після 36-ї хвилини.

Захисник полтавської команди Володимир Олефір під час суперечки з одним з гравців команди-суперника назвав того "чорною мавпою", і це стало "останньою краплею". Тренер "Зірок" (нігерійський футболіст, який до кар'єри тренера грав за луцьку "Волинь", запорізький "Металург" і кримський "Севастополь") відмовився продовжувати гру і забрав команду з поля.

"Так не можна грати в футбол, коли обзивають людей "чорною мавпою". Пацани казали, там три-чотири людини обзивали так. Я це сам почув і вирішив забрати команду" — прокоментував ситуацію тренер "Молодих зірок".

Новини за темою: У РФ заарештували українського екс-футболіста Василя Василенка по справі про шпигунство

Новини за темою: Фрідман може купити український футбольний клуб